امروز جمعه, 6 ارديبهشت 1398
  • تماس با ما : 88854686
  • ساعت : ۸:۵۸:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ 
  • کد خبر : ۱۸۲۵
گردهمایی فصل زمستان روسای استان¬های نظام مهندسی معدن ایران روز سه شنبه مورخ 21 اسفندماه 97 در محل ساختمان شهیدان مهری وزارت صمت برگزار گردید.
در این گردهمایی که با حضور ریاست سازمان و اعضای شورای مرکزی، معاون امور معدنی و صنایع معدنی و مدیر کل نظارت امور معدنی وزارت صمت و روسای نظام مهندسی استان¬ها بود. دکتر اسماعیلی گزارش مبسوطی از عملکرد سازمان ارائه کردند.

در این گزارش از تفاهم نامه­ های اجرا شده که با شرکت­های صدر تامین (شستا) ، صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت­ های معدنی، تهیه و تولید مواد معدنی ایران صحبت شد و از تفاهم نامه های در حال امضا که شامل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات، شرکت سرمایه گذاری غدیر، وزارت نیرو،  سازمان نقشه برداری، ایمیدرو  نیز گزارشی ارائه گردید.

در قسمت دیگر دکتر اسماعیلی از تشکیل جلسات کمیته تدوین و دستورالعمل ها که منتج به اصلاحیه دستورالعمل انتخابات هیئت مدیره استان ها و اصلاح دستورالعمل چگونگی بررسی و تایید طرح ها و  همینطور بررسی و تدوین آئین نامه معاملات و ساماندهی  قرار دادهای پرسنلی کارکنان نظام مهندسی استان ها و ایران و جلسات با انجمن های خدمات صدور فنی مهندسی جهت سرمایه گذاری  در بخش معدن و همچنین جلسات با شرکت های دانش بنیان در زمینه همکاری برای سرمایه گذاری در معادن گزارش مفصلی  ارائه دادند. در این  جلسه روسای استان ها سوال های خود را مطرح و ریاست سازمان و معاون امور معدنی و صنایع معدنی معدنی و مدیر کل نظارت امور معدنی به سوالات  پاسخ دادند و در پایان گردهمایی ساعت 17 به پایان رسید

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.2.0.0
    V5.2.0.0